FB

Agata Pietrzyk fotografia

 

Zdjęcia ślubne


Witam na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej i portretowej. Co jest najważniejsze w mojej fotografii? Praca fotografa ślubnego pozwala mi towarzyszyć ludziom w wyjątkowym momencie ich życia. Dlatego właśnie priorytetem jest da mnie uchwycenie szczerych emocji, niepowtarzalnych momentów oraz nastroju.


Podczas reportażu pracuję najdyskretniej jak się da, nie ingerując w bieg wydarzeń. Chcę, aby moje fotografie przywoływały piękne wspomnienia i stanowiły ponadczasową pamiątkę przeżyć jakie towarzyszyły Wam w dniu ślubu. Zależy mi, aby zdjęcia mojego autorstwa cieszyły oczy także po wielu latach. Dlatego staram się uchwycić naturalne piękno fotografowanych osób i podkreślam je wysublimowaną obróbka graficzną oraz oprawą zdjęć. Pozytywne, radosne, bezpretensjonalne – takie, chciałabym, aby były moje zdjęcia.


Najczęściej pracuję w Warszawie i Krakowie, ale chętnie odwiedzę Was również w innych zakątkach Polski. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio z ulubionymi fotografiami ślubnymi, jakie wykonałam w ostatnich latach.